#PRTIPY ■ PR tipy, rady, návody

Všechno co jste se báli zeptat o Public Relations

Kontakt a tak podobně

PR TipySesterský projekt k @365tipů a FeedIT.cz zaměřený, jak ostatně „PR“ v názvu napovídá, na Public Relations. Proč vznikl se neptejte, ale psát můžete případně na 365tipu@gmail.com. Provozovatelem je Daniel Dočekal, PR Tipy byly založeny 12. června 2015. A plán je zatím jasný, proměnit tipy na psaní tiskových zpráv z FeedIT.cz do série samostatných tipů a návodů.  Co bude dál? To se uvidí.

Co byste měli vědět? Toto není komerční projekt, nemá žádné peníze, funguje čistě na volně použitelných službách a čas na psaní tipů se prostě bere kde se dá. Původně tipy týkající se #PR měly být součástí @365tipu, ale nějak se ukázalo jako praktičtější je oddělit. A mít tak, navíc, možnost zkoušet si nějaké jiné věci.

Co to znamená? Že tenhle projekt je dělaný pro zábavu. Nemá na korektory. Texty vznikají ve spěchu, ten kdo je psal nemůže být korektorem. Stejně jako u @365tipů tedy očekávejte překlepy, chyby a nedostatky. Prostě jsou a budou, byť snaha je aby nebyly. Pokud na ně upozorníte, pomůže to a díky za to.

Copycamp 2014, moc povedená akce

Školení, semináře a vzdělávání

Potřebujete vyškolitdigitálním Public Relations? Pochopit jak se PR změnilo s příchodem sociálních sítích? Zjistit jak komunikovat elektronicky s novináři a jak to vlastně u novinářů funguje? V tom případě zkuste školení Online Public Relations – komunikace a sociální média v PR z nabídky Dobrého webu.

Daniel školí i další témata, takže můžete zkusit další školení pro veřejnost (Daniel školí pro Dobrý Web – www.dobryweb.cz)  nebo si domluvit konkrétní školení na míru – témata jsou Sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, TikTok), Public relations a komunikace, obsah na webu (WordPress a obsah vůbec), žurnalistika a média, marketing a bezpečnost a ochrana soukromí na Internetu, sociálních sítích a v mobilních telefonech.