Proč jsou tady taková ta divná „č“ (a možná ještě jiná písmenka)?

Jen maličkost, kterou @365tipů už řešilo v lednu, když začínalo. Popsané je to v Problémy, problémy a jenom problémy. S fonty …. a opět se to ukázalo při založení PRtipů. Některé české znaky se ukazují divně (v Chromě dost zaručeně, ale třeba v Internet Exploreru prý ne). Bohužel to je totéž, co se u @365tipů řešilo nakonec hledáním jiné šablony, protože ta původně nalezená měla značné problémy s češtinou. A protože tohle je WordPress.com, tak není možné nic přizpůsobit, opravit, změnit, atd.

Proč jsou tady taková ta divná "č" (a možná ještě jiná písmenka)?

Není to ale zdaleka jediný problém, v aktuální šabloně je taky například nepřeložené „Continue reading“. Také s tím prostě nejde nic dělat, než hledat jinou šablonu, nebo doufat, že to časem napraví (spíš nenapraví, ale když ta šablona je opravdu pěkná a hodí se).

Takže, přijměte prosím omlouvu, tohle není placený projekt, nemá peníze na placený WordPress, ani čas a peníze na vlastní virtuál s WordPressem. Díky za pochopení.

2 komentáře: „Proč jsou tady taková ta divná „č“ (a možná ještě jiná písmenka)?

  1. Není to ale zdaleka jediný problém, v aktuální šabloně je taky například nepřeložené „Continue reading“. Také s tím prostě nejde nic dělat // Dane, zkoušel si Loco Translate (případně Codestyling Localization)? Nevím tedy, jestli wordpress.com podporuje instalaci pluginů, ale tohle je celkem vděčný nástroj na překlady.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s