Všechno co jste se báli zeptat o Public Relations

E-mail, PR, PRtipy, Tisková zpráva

E-maily s tiskovými zprávami opravdu ony “dodatky o důvěrnosti” obsahovat nemají #034

Popravdě, můžete si do e-mailu dodatky a patičky plné upozornění, “dodatků o důvěrnosti” a varování cpát jak chcete. Ve výsledku je to jedno, protože nikdy nebudete moci prokázat, že příjemce e-mailu skutečně něco takového v e-mailu měl, ani v jaké podobě to tam měl. Snad jedině, že byste začali e-maily opatřovat elektronickými podpisy a zajišťovat to, že je nemůže nikdo cestou změnit a ani že při přeposlání některé věci nezmizí.

Ale teď mi promiňte, zpět k podstatném: pokud posíláte novinářům tiskovou zprávu a připojíte k ní e-mailovou patičku podobnou té následující, tak budete, prostě, jednoduše a otevřeně, za hlupáka. Vždy.

Tento e-mail muze obsahovat duverne informace a je urcen pouze pro jeho adresata/adresaty. Jakakoli forma uziti, zverejneni, reprodukce, kopirovani, distribuce a sireni teto zpravy je zakazana a muze byt protipravni. Jestlize jste zpravu obdrzel(a) omylem, neprodlene, prosim, informujte jejiho odesilatele a tuto zpravu, jeji prilohy a pripadne kopie ihned vymazte. Dekujeme.

This e-mail contains information which can be confidential and is intended for the exclusive use of the adressee(s). Any form of usage, publishing, copying or distribution of this communication or the information in it is strictly prohibited and may be unlawful. If you have received this communication in error please inform the sender and delete the e-mail and destroy any copies of it. Many thanks.

TIP: Obrázkové podpisy v mailu? V žádném případě a Zapomeňte na podpisy v mailech, skoro nikdo je nečte jsou dost vhodné čtení kam  pokračovat. A třetí co si můžete dát je Jaký smysl má na konec e-mailu dávat taková ta upozornění pro příjemce?